Аґата Крісті 

Хліб геніїв

 «Хліб геніїв» вирішила читати останнім у цій серії. І не дарма. Навіть не пригадаю, коли мене востаннє так вразила книга. І хоч глибини цього роману не передати жодним відгуком, я спробую поділитися тим, що «зачепило».

 «Я не знаю, що таке геній або видатний твір мистецтва. Деякі люди просто народжуються з відчуттям, що вони важливіші за інших. Неможливо сказати, хто з них має слушність." Ці сміливі рядки змушують подумати про авторку. Скільки б все-таки втратила література, якби відома усім за геніальними детективами Агата Крісті не взялася свого часу за психологічну прозу.

 

"Хліб геніїв" не просто роман про покликання та суперечливу долю митця. Він одразу про все: про вміння кохати і розпізнавати у собі це почуття, про справжню дружбу і відданість, про правильність/хибність вибору, про мрії та насамперед про мужність. І не лише на війні.

 ⠀

 «Те, що в тебе перед очима лякає не так сильно, як те, що за спиною. Пам'ятай про це. Усе здається страшним, якщо воно позаду тебе і ти не можеш його бачити.» Ця та безліч інших думок непомітно оселяться у вашій свідомості після прочитання твору.

"Сотні пройдисвітів, сотні руйнівників традицій вважають, що створюють щось чудове. Але є сто перший - творець, людина, яка нахабно крокує в прийдешнє"...

Детальніше: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1298211947016549&set=a.107793799391709&type=3&theater

***