Е. Вільямс, Дж. Рід 

Інтерактивний зошит для Психів

  Цілком випадково потрапила на цей зошит. Я впевнена, що кожний хоч раз у життя відчував себе знервованим і знесиленим. Від роботи. Від оточення. Від поганих новин, які ми отримуємо з інтернету, з телевізору, з радіо. Ти чекаєш і чекає, що ось будуть гарні і позитивні новини, що десь в далекому зоопарку народилась пандочка, і тобі стане радісніше на душі, і на твоєму обличчі з'явиться посмішка.

Але.. Літаки падають, потяги сходять з рейсів, США і Північна Корея знову не домовились.. Льодовики тануть . І колега, з сусіднього відділу, який забиває на роботу і більшу частину робочого дня проводить за кавою отримує премію більшу, ніж ти, який працював на вихідних і без обіду. І ти читаєш психологічну літературу, медитуєш, концентруєшся на позитиві, але не допомагає... Ти нервуєш ще більше, хочеш одночасно і плакати,і вдарити когось..

 

І здається, що це замкнуте коло. І тут, зовсім неочікувано ти отримуєш такий зошит. Це просто знахідка. Там зібрано безліч вправ, які допоможуть тобі "переключити" свою увагу - від невибагливих тестів до "заспокійливої бабці, яку можна розмалювати":). Гарний гумор і цікаві тести допоможуть вам переключати Вашу увагу і навчитись справлятись зі стресом! Формат досить зручний для того, щоб покласти до сумочки і захопити з собою! Чорно - білі ілюстрації зошита дуже милі! Отже, "знервованці" - ви не одні! Тепер у вас є чудова підтримка.
 

Lyudmila Musienko 13 серпня 2019 р.

Детальніше: https://www.yakaboo.ua/interaktivnij-zoshit-dlja-psihiv.html#tab-reviews

***