Аґата Крісті

«Бути леді – значить спокійно і з гідністю приймати удари долі, у міру сил допомагати тим, кого любиш, і не скаржитися, навіть якщо здається, що сил більше немає».
Аґата Крісті 

Королева детективів

Ця особистість є однією з найбільш публікованих письменниць за всю історію людства. Сюжети своїх детективних романів Аґата Крісті шукала під час миття посуду: «Це така дурна робота, що мимоволі приходить думка про вбивство».  

    

Аґата Крісті народилась 15 вересня 1890 року в англійському місті Воллінгфорд. Її книги перекладено на 103 мови і видані тиражем понад 2 мільярди. Ця жінка нагороджена орденом Британської імперії, за досягнення в галузі літератури отримала дворянський титул Дами – Dame Commander.

Всі твори знаменитості були надиктовані, бо Аґата страждала на дисграфію – не могла записувати тексти. Перший шлюб Крісті розпався, а з другим чоловіком, молодшим за неї на 15 років, письменниця прожила все життя. 

             

Англійська «знахарка»

Під час Першої світової війни Аґата Крісті працювала медсестрою у військовому госпіталі, згодом вона потрапила на роботу в аптеку, завдяки чому стала відмінно розбиратися в отруйних речовинах. Можливо, тому саме отруєння часто зустрічається в її детективах.

Авторка романів про кохання

У момент популярності як детективного автора, вона ще й була популярною письменницею романів про кохання. Крісті, крім детективних шедеврів, написала шість романів про кохання під ім’ям МЕРІ ВЕСТМАКОТТ, три з яких побачили світ завдяки видавництву Snowdrop.

Герої Аґати Крісті вперше заговорили українською!

Три психологічні романи «Хліб геніїв», «Розлука навесні», «Донька є донька» –  вперше видані в Україні видавництвом Snowdrop. 

Розкішний дизайн у вікторіанському стилі, переклад – неперевершених Євгенії Кононенко та Олени Замойської!