Оля Фреймут

«Мене запитують, як добитися успіху?
Щодня, при кожній нагоді. Але хіба я знаю? Успіх у кожного свій. Але завжди ручної роботи».
Оля Фреймут

Ви, мабуть, уже здогадалися що мова піде про особистість контрастів – харизматичну і людяну, жіночну і сміливу, леді, яка має право давати поради та інструкції, адже більшість з них випробувала на власному життєвому досвіді.

Отож, відкриваємо завісу: Оля Фреймут.

Українська телеведуча, журналістка, акторка і письменниця. Народилась 25 лютого 1982 року в місті Новий Розділ, що на Львівщині.

Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка та Міський університет Лондона.

Отримала музичну освіту, змалку навчалася грі на фортепіано, з яким не розлучається і сьогодні.

Екс-ведуча програм «Підйом», «Шоуманії», «Хто зверху?», колишня співведуча програми «Голос країни. Перезавантаження» на телеканалі «1+1», української адаптації американського ток-шоу «Ellen» – «Оля» на «Новому каналі».

Головний ревізор країни – таке амплуа Ольга Фреймут отримала за назвою телепроекту «Ревізор», в якому здійснювала «перевірки на совість» закладів громадського харчування і готелів різних країн, а також супермаркетів, дитячих садочків і «закритих зон».

Телепередачі «Ревізор» та авторська «Інспектор Фреймут» – справжній виклик сервісній системі країни. Здається, ці передачі викликали справжній резонанс в українському суспільстві!

Оля Фреймут пройшла шлях від офіціантки кав’ярень до кореспондентки на каналі BBC у Лондоні та ведучої на провідних українських телеканалах.

Увійшла в сотню найвпливовіших жінок України за версією журналу «Фокус».

Експертка з моди і краси: вона вміє бути яскравою, навіть, у елегатно-стриманому образі, але при цьому залишається впізнаваною для багатьох. Оля є «директором школи панянок» у реаліті-шоу «Від пацанки до панянки».

6 березня 2018-го – презентувала першу дитячу книгу «Кажан Жан» –  історію про кажана, що хотів побачити сонце.

У травні цього ж року вийшла друком її книжка «Школа пані Фреймут: Етикет» для панянок і паничів з почуттям гумору та самоіронії.

У своїй книзі «Етикет», що стала літературною провокацією, Фреймут відповідає на риторичне питання: леді народжуються чи ними стають ? Авторка як науковець, що експериментує в лабораторії, експериментує і над собою. Перший наклад видання розійшовся за лічені місяці після старту релізу.

У листопаді 2018 року побачила світ антологія колекції книжок «Школа пані Фреймут: Про любов». Несподіванкою для читачів стало й сміливе упорядкування текстів збірки: 12 есеїв про любов авторка перемежувала з відомими творами на цю ж тему Лесі Українки, Ольги Кобилянської, Наталени Королеви, Агати Крісті, Вірджинії Вулф, О.Генрі, Юрія Винничука, Оскара Вайлда, Кейт Шопен та інших.

Втім, добрі книги завжди залишають післясмак розмислів і розбурханих емоцій, чи не так? ;)

Оберемок цитат Олі Фреймут від Snowdrop про:

кохання

Іноді краще розлюбити чоловіка, ніж в ньому розчаруватися. Дуже важко любити чоловіка, коли ви розчарувалися в ньому.

(з серії Школа пані Фреймут «Етикет»)

Аромат випічки домішується до палітри ранку, де вже хвойно, кавово, вітряно, молочно, навіть витають пахощі від крил бджоли. Невже вона перед вильотом до них теж парфумиться?

(з серії Школа пані Фреймут «Про любов»)

Любити треба, попри біль і попри діагноз "приречена". Любити до гріха. Янголи вмовлять Бога на Страшному Суді не відправляти до чорта на гостину – любов виправдає...

(з серії Школа пані Фреймут «Про любов»)

дитинство

У дитинстві я так хотіла, щоб із нами жило козенятко – і бабуся погодилася одразу ж. Вона поселила його в своїй квартирі в затишній кухні біля креденсу з китайською порцеляною. Вона, як і я, була кар’єристкою, виходила заміж тричі, любила, а на календарях у неї чомусь завжди був березень. (з серії Школа пані Фреймут «Етикет»)

Усе починається з дитинства і сім’ї. Якщо ви, перш ніж зайти до «дитячої» кімнати своєї дитини, постукаєте, то й ваша дитина не зайде до вашої кімнати без дозволу. Найкращий спосіб виховання – це любов і власний приклад.

(з серії Школа пані Фреймут «Етикет»)

Тоді замов мені, будь ласка, одного братика кучерявого з веснянками на носі. Другого темноволосого зі синіми очима. А третій нехай буде лисий, щоб мені було цікаво спостерігати, яке волосся у нього виросте. – Зажадала Торбинка.

(з серії Маринка торбинка «Як замовляти братиків»)

світогляд

Учіться в університеті, слухайте лекції в неті, качайте звивини і прес. Якщо хочеться, працюйте президентом країни і сміливо вагітнійте. Маєте на все одне життя. Єдине.

(з серії Школа пані Фреймут «Етикет»)

Вона знала з власного досвіду. Вогонь – це майбутній холод. Любов - розчарування. Пристрасть – байдужість. Людина – небіжчик. Коханка – монахиня. Усе навколо зміниться. Квіти під іконами стануть віниками. Красиве перетвориться на потворне."

(з серії Школа пані Фреймут «Про любов»)

Що найсексуальніше в жінці? Розум. І все.

(з серії Школа пані Фреймут «Етикет»)

кар’єру

Поставте мету. Напишіть покроковий план. Наприклад, стати графинею Лемківщини. Перший крок: позбавтеся того, що вам заважає почуватися графинею. Далі – спитайте друзів, сусідів, посла Великобританії, чи вони, бува, не мають номера телефону графа Кентського чи Йоркширського? Коли матимете контакти, домовтеся з аристократом про зустріч. Закохайте його в себе. І запросіть жити до Стрия.

(з серії Школа пані Фреймут «Етикет»)

сім’ю

Жінка повинна вибирати чоловіка, а не навпаки... Нам генетично передбачено купувати гросерію, знатися, який хліб пасуватиме до вечері, обирати колір портьєр і банячок на розсольник. То чому ж вибір кохання до гробової дошки заведено пускати на самоплив?

(з серії Школа пані Фреймут «Етикет»)

релігію

Раба Божа... Це не про мене. Я - Дитя Боже, бо завжди зверталася - і мене чули Небеса. І розраджували... Хіба може бранка любити свого володаря? 

(з серії Школа пані Фреймут «Про любов»)