О.Генрі

„Ми не обираємо дорогу. Щось всередині нас змушує нас обрати той чи інший шлях”. 
                                       О.Генрі

 

Американський письменник (справжнє ім'я – Вільям Сідні Портер), народився 11 вересня 1862 року, в Ґрінсборо, Північна Кароліна.

Всесвітньо відомий майстер короткого оповідання. Змінив безліч професій – від аптекаря до касира і журналіста.

Портера звинуватили в розтраті 1150 доларів – дуже серйозної суми на той час, за що письменник був ув’язнений. Біографи письменника дотепер сперечаються, чи був він насправді винний.

Після низки нетривалих романів до нього прийшло справжнє взаємне кохання до Етол Естер Роуч: стрункої темноокої дівчини, зовнішність якої письменник згодом відтворив у портреті Делли в «Дарах Волхвів».

Сюжети своїх творів О.Генрі часто брав із життя, сповненого пригод і драматичних подій. Знамениті "Дари волхвів” він написав після того, як примчав до вмираючої дружини Етол на Різдво. О.Генрі встиг попрощатися з коханою, а вона – піднести чоловікові останній подарунок – золотий ланцюжок для його годинника. Проте жінка не знала, що цей самий годинник Портер продав декількома днями раніше, щоб на виручені гроші придбати квиток до рідного міста.

За своє життя О. Генрі написав близько 300 новел і оповідань, і тільки один великій твір – роман «Король і капуста». Оповідання О.Генрі „Про любов” входить в однойменну збірку від Snowdrop, до якої обрано невідомі твори відомих авторів про любов небанальну.

Оберемок цитат О.Генрі від Snowdrop про:

кохання

Альпійський мисливець на кіз, високий, міцний, засмаглий і вільний. Вона подивилась на нього, він на неї, і їхні погляди перетнулися. Вона рушила, та ті магнетичні очі кликали її. Вона піддалася пориву – зірвала букетик тирличу з грудей і кинула йому. Він упіймав його і, кинувшись уперед, дав їй квітку едельвейса.

("Про Любов" Школа пані Фреймут)

Ризикована річ це кохання з першого погляду, коли вона ще не бачила його чекової книжки, а він ще не бачив її в папільотках. Тим не менш в житті воно буває.

гроші

Жодної хвилини життя неможливо купити за готівку.

світогляд

Людина для повноти свого життя повинна пережити бідність, кохання і війну.

("Про Любов" Школа пані Фреймут)