Школа пані Фреймут
ЕТИКЕТ

Нова книжка Ольги Фреймут стала справжнім хітом на Книжковому арсеналі. Легка до прочитання, сповнена гумористичних висловів та влучних висловлювань щодо життєвої позиції. Багато порад можуть стати новими для читача, хоча більшість правил етикету відомі переважній кількості. Поради від Наталі Адаменко надають змогу по-новому поглянути на "застарілі" правила поведінки. Варто відзначити розділ, що акцентує увагу на зовнішньому вигляді жінки в сучасному світі, особливо момент описання ситуації, що ж саме відрізняє жінку від пацанки. Також використано багато діалектизмів, які прикрашають текст своєю неповторністю. " Якщо хочеться, працюйте президентом країни і сміливо вагітнійте. Маєте на все одне життя. Єдине. Ви ж не хочете на старості залишитися з котом на колінах…" Цитата чітко окреслює позицію авторки щодо того, як варто жити: треба займатися собою, завжди, у будь-якій ситуації ставати краще, але ніколи не забувати про родину, своїх рідних та близьких.

Владислава 21 червня 2018 р.
Детальніше: https://www.yakaboo.ua/etiket-shkola-pani-frejmut.html#tab-reviews

***

Книга, при чтении которой лицо приобретает загадочно-улыбчатое выражение.

Бодро-юмористичный настрой повествования может и развеселить, и поднять настроение, и обнадежить. Помимо всего, очень классно напечатана - красивая, стильная, приятно брать в руки, синий цвет шрифта, обложка, ленточка... Ну в общем, книжка "справжньої панi"!

Книга про этикет, но и об эстетике. О манерах поведения в современном мире, где присутствуют больше социальные сети, а не балы. Изыскано и достойно. Всем девочкам от 14 до 94 читать обязательно! "Вуйкам" - насколько воспитание позволяет ))

 

Илона 12 сентября 2019 г.

Детальніше: https://www.yakaboo.ua/etiket-shkola-pani-frejmut.html#tab-reviews

***

Книга "Етикет. Школа пані Фреймут" однозначно варта уваги! Вона розриває шаблони. Тож її і "розривають" на цитати. Книгарні нині просто завалені різноманітними творами про правила поведінки та справжню жіночність і вказівками, як не зганьбитись у пристойному товаристві. Це вже нікого не дивує. Навіть сучасних дітей змалку привчають їсти ножем і виделкою.... А от самоіронії і здоровому гумору не вчать, на жаль, ніде. Ну хіба що тепер у цій книзі. Вона ж бо написана як для себе. "Існує етикет для всіх, а це – особисті правила, які вигадує і порушує Фреймут... Читайте так, як дивитеся на картини Дега, щоб після споглядання його "Танцкласу" хотілося займатися не балетом, а коханням",- не даремно наголошує ведуча. Цей "Етикет" не залишить байдужим жодного читача, що якнайкраще свідчить про письменницьку майстерність і актуальність літературного творіння. Тож насолоджуйтесь!


Stasya Nazarenko 2 липня 2018 г.   
Детальніше: https://www.yakaboo.ua/etiket-shkola-pani-frejmut.html#tab-reviews

***

Пані Фреймут привернула мою увагу, коли ревізувала - прискіпливо та назагал - ресторани, каварні, готелі та ін. Мені подобалась її елегантна манера виявляння правди та відкривання очей потенційних відвідувальників та споживальників. Новина про ще один бік - творчий - пані Фреймут мене спершу спантеличив, проте згодом зацікавив.

Але мова не про першу книжку (дитячу про вампіренятка) її видавництва SNOWDROP, а про цілком серйозну та дорослу. Назва її проста - ЕТИКЕТ.

Налаштовує читальників на "розмову про правила та їх непорушне дотримання", проте ще з обкладинки книжка змінює очікуване враження. Обкладинка цупка і тканинна: небесного кольору. Береш у руки і відразу поринаєш у затишок. Папір цупкий, кремового кольору, літери блакитні. Галицькі діалектизми прикрашають сам текст та надихають не тільки читати далі, але й розширювати власний лексикон (так мову необхідно застосувувати щомиті!)....

Чи варто читати? Так! Кому порадити? 1) Пацанкам-трудоголікам, котрі мають орієнтири "я сама усе зроблю за усіх" та "особисте - це не для мене"; 2) емоційним паніям; 3) розгубленим; 4) кожній дівчині та жінці, аби бути самою собою. Будьте найліпшою і зустрінете омріяне.

Дякую за можливість прочитати та здійснювати перетворення.

 

 Л. Д. 16 серпня 2018 р.
Детальніше: https://www.yakaboo.ua/ua/etiket-shkola-pani-frejmut.html#tab-reviews

***

Насправді від книжки "Школа пані Фреймут" очікувала зовсім іншого. Очікувала, що там має бути якийсь чіткий сухий набір правил поводження, рекомендації як триматися за столом, як привально "плямкати" і т.д. - як не дивно, але таке захотілося почитати, бо авторкою є Оля Фреймут (талановита, цілеспрямована та яскрава персона). Книжка виявилася не такою, але те що там виявилося не розчарувало. Книжка поділена на тематичні розділи, що відповідають сферам життя. У кожному розділі набір тез з лаконічними порадами, іноді підкріпленими прикладами з життя. Книжка просякнена іронією і гумором. Після того як прочитав цю книжку, розумієш, що усі стикаються з однаковими проблемами, от тіки відносяться і вирішують їх по різному. Стиль написання дуже жвавий, починаючи читати неможливо відірватися. За рахунок того, що книжка не дуже велика - легко прочитати за один вечір. Ще сподобалося, що вона написана українською мовою (з львівським присмаком). Можливо вона мені гарно потрапила під настрій, можливо справа в подачі і атмосфері яку створила книжка. Кілька корисних порад собі занотувала.

Profunnya 27 серпня 2018 р.
Детальніше: 
https://www.yakaboo.ua/ua/etiket-shkola-pani-frejmut.html#tab-reviews

***

Дуже приємна на дотик тканинна обкладинка. Папір приємного жовтуватого відтінку з синім текстом. Текст книги написаний з галицьким діалектом, Ольга Фреймут з цього приводу пише ( "Авторка цілком усвідомлено зловживає галицькими діалектизмами, бо справжня пані не цурається свого походження. А інші справжні пані вміють ґуґлити." ) На сторінках можна знайти записи із старовинного видання шляхетних дівиць. Дуже мила, проста книга в стилі Ольги Фреймут. Написано в гумористичному стилі, де авторка ділиться своїм досвідом, попутно розповідаючи моменти зі свого життя. Ділиться порадами про те як правильно запізнюватися, про дієти, як виховувати дітей, як відвідувати гостей, і т. ін. Описує прості побутові ситуації, яких не варто боятися. Останній параграф написаний пані Адаменко та присвячений традиційному етикету. Із цього параграфу читачка дізнається про те як правильно позіхати, народжувати чи як справити гарне враження на майбутню свекруху. Втім до тексту треба ставитися так, як рекомендує сама Ольга ( "Для широкого кола панянок Із почуттям гумору та самоіронії") Від читання цієї книги отримала масу задоволення.


 Iricha 26 січня 2019 р.
 Детальніше: https://www.yakaboo.ua/ua/etiket-shkola-pani-frejmut.html#tab-reviews

***

Книга мені сподобалося бо вона своєрідний еталон серед подібних книг. Не можу сказати нічого поганого про роботу пані Фреймут. Вона з іронією описує базові поняття етикету. Єдине зауваження щодо того, що книга адресовано виключно жінками. Не вистачило цієї краплини універсальності. Мені повезло, що я жінка і тому сприйняла цю книгу дуже адресно. Більше ніж впевнена, що авторка дуже традиційно налаштована жіночка, яка в хорошому сенсі займається пропагандою культури, етикету та правильного виховання. Недарма кажу про виховання. Думаю, цей посібник може стати хорошою книгою для молодої леді. Точно стане в нагоді в процесі виховання гідної людини. Сподобалось також те, що процес подачі інформації в цій книзі в ігровому форматі. Нема сухого тексту, нема непродуманих абзаців, нема абстрактних формулювань. Все дуже живо та реалістично. Саме з ці переваги, я змогла оцінити книгу дуже позитивно та сміливо раджу її всім, хто не забуває про норми виховання, а також про важливість етики в нашому світі.

Даша Карайко 5.09.2018 г.
Детальніше: https://www.yakaboo.ua/etiket-shkola-pani-frejmut.html#tab-reviews

***

Очень восхищаюсь Ольгой Фреймут! Ее манера речи, чувство стиля, поведение, ну прям настоящая леди. Увидев, что Ольга написала книгу, связанную с этикетом, я без раздумий купила данную книгу. Сразу скажу, ожидала большего. А именно: конкретных правил поведения, базовые правила этики, правила общения в обществе. Но, к сожалению, нового из книги ничего не узнала. Поданы классические правила (а-ля, не разговаривайте по телефону, когда кто-то рядом) не более. В данной книге предоставлены даже не правила хорошего тона, а советы. Но как писала сама Ольга Фреймут, буквально не повторять эти советы в домашних условиях. Почему? Оо, все эти рекомендации и правила прям кипят перенасыщением иронии, сарказма. Просто не всем зайдет такой юмор. Книга очень легко читается. Будьте уверенны, что через час-два книга "Этикет.Школа пани Фреймут" уже будет стоять прочтенной на вашей книжной полке. В книге всего лишь 92 страницы.
 

VD 3.04.2019 г. 
Детальніше: https://www.yakaboo.ua/etiket-shkola-pani-frejmut.html#tab-reviews